SZN Wood Kitaplık Gamboz Ladin -- W03-English Color 100 x 34 x 200 cm 6 Raflı 1 Çekmece

SZN Wood  - Gamboz

14 Günde
Kolay İade

Hızlı Kargo
Kolay Takip

Hasarlı Teslimatta
Değişim Garantisi

Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Ürünün Özellikleri

  1. Ürün 3 genişlikte üretilmektedir. (100-150-200 cm)
  2. Ürünün standart hali, ayak ve raflardan ibaret olup, çekmece ve kapak üniteleri opsiyoneldir. İstediğiniz sayıda eklenebilir.
  3. Ürün %100 doğal ahşaptan üretilmiştir. Arkalık, çekmece altlığı gibi görünmeyen yerlerinde bile mdf ve sunta KULLANILMAMIŞTIR.
  4. Ürünün tamamı 600-1000 kuma kadar zımparalanmış ve el işçiliği organik yağ ile yüzey işlemi tamamlanmıştır. (Ürünlerimizde vernik-cila gibi yüzeyde katman yapan malzemeler KULLANILMAZ.)
  5. Ürünlerimizin; menteşe, ray ve kulp gibi aksesuarlarında “Hafele” marka kullanmayı tercih ediyoruz.
  6. Ürünlerimizde kullanılan Ahşapların tamamı “HF-VACUUM” tekniği ile kendi tesislerimizdeki fırınlarda kurutulmuştur. (HF-Vacuum un diğer kurutma tekniklerine göre en büyük avantajları; hem daha kaliteli bir kurutma sağlar, hem de ahşabın içinde bulunabilecek larva, böcek ya da kurt gibi odun zararlılarının tamamını imha eder. Ancak tüm doğal ahşaplarda olabileceği gibi zamanla dışarıdan kurt ya da böcek gözlenebilir.)

  Doğal Ahşap Mobilya hakkında bilmeniz gerekenler

  1. Her ahşabın kendine özgü bir deseni ve görüntüsü vardır. Bu yüzden doğal ahşap mobilyanızın, aynı ağaç cinsinden üretilse bile yüzey lif görüntüsü birbirinden farklı olacaktır.
  2. Ahşap ne kadar kurutulursa kurutulsun, bulunduğu ortamla daima rutubet alışverişi devam eder. Bu da her zaman hareket etme eğiliminde olduğunu gösterir.
  3. Doğal ahşabın renk tonu zamanla değişebilir.
  4. Doğal ahşabın, Emprenye gibi kimyasal işlem görmediği taktirde her zaman çürüme ve kurtlanma riski vardır. (İç mekan mobilyalarda emprenye işlemi yapılmamalıdır.)  Stok Kodu 14503
  TürKitaplık
  Ahşap CinsiLadin
  Kaplama Türü--
  Kaplama RengiW03-English Color
  Genişlik X100
  Genişlik Y34
  Genişlik Z200
  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.